Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 "Вербиченька" Синельниківської міської ради

Шановні відвідувачі, ми раді привітати Вас

на сторінках сайту нашого дошкільного закладу.

У нас ви можете знайти цікаву інформацію,

доторкнутися до дитинства, задати питання та багато іншого.

Директор – Григоренко Людмила  Володимирівна
Режим роботи закладу: з  7. 00 год. до 17.30 год. за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні: субота, неділя, святкові дні.
    Заклад дошкільної освіти підпорядковується відділу освіти Синельниківської міської ради.
    Заклад розрахований на 115 місць, групи комплектуються за одновіковими ознаками.
Кількість груп  6, з них:
  • група  для дітей раннього віку (1-го, 2-го років життя),
  • 2 групи  молодшого дошкільного віку (4-го років життя),
  •  1 групи середнього  дошкільного віку (5-го року життя),
  • 2 група старшого дошкільного віку (6-го року життя).
   Виховується 115 дитина.
Педагогічний склад
   У закладі працює 11 педагогів, з них: директор,вихователь-методтст, 8- вихователів, музичний керівник.

У нашій «Вербиченці» затишок та комфорт для малюків створюють 27 співробітників.

Основним напрямком освітньої діяльності є пізнавальний розвиток дошкільників, формування всебічно розвиненої особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; забезпечення та зміцнення здоров`я дітей шляхом впровадження здоров`язбережувальних та здоров`яформувальних технологій; впровадження інноваційних технологій розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.
     Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. У закладі освітній процес ведеться українською мовою. Діяльність колективу направлена на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

Наші контакти:

ТЕЛЕФОН керівника: 0997318169