Історія

У мальовничому місті залізничників – Синельниковому , в новому сучасному мікрорайоні з'явився гарний, модернізований ясла-садок № 39 «Вербиченька». Своє функціонування заклад розпочав  у 1972 році як підрозділ відділу навчальних закладів Придніпровської залізниці.

Перша завідуюча – Вернигора К.Г.  У 2001 році  заклад передали  на баланс відділу освіти Синельниківської міської ради. На даний час у ньому виховуються та навчаються понад 150 дошкільників. Малятами опікуються 11 досвідчених педагогів - з них троє мають звання вихователя-методиста,  п’ять педагогів  з вищою освітою, шість з середньо-спеціальною освітою та дванадцять чоловік обслуговуючого персоналу.

Невелика площа, приємне оточення, невеликий, але дружний колектив співробітників, де всі і все знайоме дитині, нагадує їй домівку, велику родину. Завдяки цьому малюк легше адаптується до нового оточення, нових вимог, невимушено навчається та спілкується, розвиваючись як особистість.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі".

Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

- особистісно-орієнтований;

- діяльнісний;

- інтегрований;

- психологізація освітнього процесу;

- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Велика увага приділяється харчуванню. Наші кухарі готують смачно та різноманітно. В садочку організовано 3 разове харчування яке містить весь набір рекомендованих продуктів. Проводиться обов'язкова С-вітамінізація третіх страв. Діти на протязі всього року мають свіжі фрукти, овочі, соки. Щодня ведеться аналіз харчування.

Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят, лялькових вистав готують вихователі разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікацію, орігамі, розгадують кросворди, головоломки, граються, створюють власний світ...

Головне наше досягнення - дитячий сміх, що не змовкає протягом багатьох десятиліть! Ми змогли виховати у своїх стінах представників різних професій. Та пишаємось насправді не цим, а тим, що виплекали просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали дбайливими батьками і справжніми громадянами рідної країни.